Новина


Творча зустріч із письменницею Аллою Рогашко

2 жовтня в приміщенні міської центральної бібліотеки відбулася творча зустріч із письменницею Аллою Рогашко. Перу літераторки з Рівного належать романи “Осіннє Рондо місячної ночі”, “Крізь безодню до Світла”, “Її сукня”, “Сни з колодязя”, оповідання, які увійшли до збірок “Львів. Смаколики. Різдво”, “Львів. Вишні. Дощі”, “Львів. Спогади. Кохання”. Друкувалася письменниця в альманасі “Нова проза, журналі “Золота пектораль”.
На зустрічі Алла Рогашко розповіла про свої дитячі роки, адже народилася вона в селі Верба, на Дубенщині, про навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті та про становлення як письменниці. У творчості Алли Рогашко можна знайти романтику, переплетену із містикою. Письменниця також працює над сценаріями та мріє про їхнє втілення у кінофільмах. 
Відвідувачі мали змогу переглянути буктрейлери, відзняті на книги літераторки, а також придбати романи, які зацікавили слухачів. На зустрічі в міській центральній бібліотеці побували мешканці Дубна, бібліотекарі міських, районної, шкільних бібліотек.