Відбулась чергова сесія Дубенської міської ради

13 вересня 2019 року в залі засідань відбулася сімдесят восьма сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Василь Антонюк. Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради В.Недашковський, депутати сьомого демократичного скликання, начальники управлінь, відділів міської ради, представники засобів масової інформації, жителі міста.
Розпочалось сесійне засідання з приємного повідомлення - міський голова Василь Антонюк поінформував про успішний виступ дубенського клубу «Гетьман» на клубному чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» за версією ICF - дубенчани серед 12 клубів на дистанції 200 м вибороли бронзу. Очільник міста привітав спортсменів та побажав подальших успіхів та перемог.
Сформувавши порядок денний, депутати перейшли до розгляду депутатських запитів, заяв, звернень, проектів рішень.
Серед основних питань, розглянутих на сесії були “Про результати роботи Дубенської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року”, “Про  внесення   змін  до бюджету міста Дубно на 2019 рік”, “Про затвердження програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на період 2019-2025 років”, “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки ОЛПЗ “Волинь” Української Добровольчої Армії на 2019 рік”, “Про затвердження Програми впровадження системи GPS-трекінгу міських автобусних маршрутів”.
Також обранці громади затвердили Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Дубно та погодили передачу в  оренду громадській організації «Фенікс Дубно» обладнання мотузкового парку та спорядження для проходження мотузкового парку, що знаходиться у зоні відпочинку «Острівок».
При розгляді питання “Про розгляд звернення КНП “Дубенська ЦРЛ” було прийнято звернення депутатів Дубенської міської ради до депутатів Дубенської районної ради щодо передачі КНП “Дубенська ЦРЛ” в комунальну власність територіальної громади міста Дубно.
Окрім того, депутати розглянули та прийняли рішення відносно 130 земельних питань.
Загалом на сесії було розглянуто 155 питань, прийнято 149 рішень.