1 грудня - День працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у справу зміцнення законності та правопорядку!
Наразі Україна, як ніколи, потребує принциповості та компетентності працівників ключової ланки правоохоронної системи держави, якою були й залишаються органи прокуратури. Адже саме на вас покладені надзвичайно важливі обов’язки - захист інтересів держави, прав і свобод громадян, забезпечення верховенства закону та справедливості.
Впевнений, що честь і гідність є непорушними цінностями на шляху до забезпечення правового порядку в нашій державі, а ваші професіоналізм та відповідальність є запорукою надійного захисту суспільства від злочинності та беззаконня.
Щиро вдячний Вам за сумлінну працю та бажаю міцного здоров'я, сімейного добробуту, благополуччя, невичерпної енергії, успіхів у професійній діяльності. Нехай завжди будуть успішними усі Ваші починання на благо людей та в ім’я закону!
Міський голова Василь АНТОНЮК