4 липня - День Національної поліції України

Сьогодні, 4 липня, своє професійне свято - День Національної поліції України - відзначають люди високого професіоналізму, мужності та відваги – справжні взірці дисциплінованості та витримки.
До привітання правоохоронців, котрі захищають порядок та спокій мешканців Дубенської громади, долучився міський голова Василь Антонюк. Очільник міста подякував поліцейським за нелегку працю, сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, вірність присязі та відданість Україні, побажав міцного здоров’я, благополуччя, миру, невичерпної наснаги та щирої поваги від людей.
Кращих працівників Дубенського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та відділу організації несення служби в Дубенському районі управління патрульної поліції в Рівненській області ДПП відзначено Грамотами Дубенської міської ради.
Також Дубенських поліцейських з професійним святом вітали представники районної влади та керівники інших державних структур.