4 липня – День Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції!
Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом!
П'ять років тому, усвідомлюючи свою високу відповідальність, ви урочисто присягли вірно служити українському народові. Тож сьогодні звертаємось до вас зі словами щирої вдячності, за те що сумлінно виконуєте свою обіцянку, забезпечуєте охорону прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидієте злочинності, підтримуєте громадську безпеку.
Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Дубна, стоїте на варті правопорядку. Дубенчани вдячні вам за вашу нелегку працю!
Бажаємо залишатись непохитними і мужніми, зберегти здоров’я міцним і сталевим, успіхів у всіх справах, щастя і любові, благополуччя, поваги та гідної оцінки вашого свідомого вибору шляху у житті.

Міський голова Василь АНТОНЮК