Актуалізувати облікові дані можна у ЦНАПі міста Дубна

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію, згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.
Оновити дані можна звернувшись особисто до:
Територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
Центру надання адміністративних послуг;
Самостійно за допомогою мобільного застосунку Резерв+.
Що необхідно мати з собою для актуалізації даних через ЦНАП:
паспорт громадянина України;
реєстраційний номер облікової картки платника податків;
актуальний номер телефону;
адреса електронної пошти (за наявності).
Після внесення даних адміністратором, заявник перевіряє інформацію та підписує заяву. Після підписання заяви заявник - отримує Витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів про результат актуалізації даних.
З метою максимально швидкого та зручного надання сервісу з актуалізації даних Ви можете звернутися до ЦНАПу у місті Дубно та віддалених робочих місць ЦНАПу, а саме:
Центр надання адміністративних послуг у місті Дубно, що знаходиться за адресою: місто Дубно, вулиця Замкова, 4 (приміщення міської ради І поверх).
Понеділок, четвер, п'ятниця з 08.00 до 16.00
Вівторок: з 08.00 до 17.00
Середа з 08.00 до 20.00
Субота: з 08.00 до 15.00
Віддалене робоче місце, що знаходиться за адресою: місто Дубно, вулиця Кирила і Мефодія, 16 (приміщення Управління соціального захисту населення Дубенської міської ради, І поверх), працює за наступним графіком:
Понеділок-Четвер: з 08.00 до 17.00
П’ятниця: з 08.00 до 16.00
Щодо вирішення інших питань необхідно звертатися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.