Чергове засідання виконкому міської ради

20 лютого відбулося  чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради,, яке пройшло під головуванням міського голови Василя Антонюка. Виконавчим комітетом   було розглянуто 62 питання,  ухвалено  60 рішень.  Основні питання та питання, які розглядалися  в порядку контролю:
Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дубенської міської ради за 2019 рік.
Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації № 437 від 25.07.2016 року “Про затвердження комплексного плану заходів щодо санітарної охорони території області від занесення та розповсюдження карантинних та інших інфекцій, що можуть мати міжнародне значення, на 2016-2020 роки”.
Про  план основних заходів цивільного захисту  міста Дубно на 2020 рік.
Про організацію та проведення в м.Дубно призовів громадян України на строкову військову службу в 2020 році.
Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №42 від 09.02.2008 року “Про обласну програму національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 роки” та інші.