До уваги дубенчан! Розпочато роботу з внесення змін до Генплану міста Дубно!

Дубенська міська рада повторно повідомляє усім жителям міста, що розпочато роботу з  внесення змін до  Генерального плану  м.Дубно Рівненської області.
Усім зацікавленим особам пропонується подати відповідні пропозиції та рекомендації у письмовому вигляді для врахування при внесенні змін до Генерального плану та надати їх протягом місяця,  з дня опублікування оголошення, в  Центр надання адміністративних послуг Дубенської міської ради за адресою : вул.Замкова, 4, м.Дубно, Рівненська область, 35603, або на електронну адресу: arxit@dubno-adm.rv.ua.
Звернення також будуть прийматися щочетверга з 10.00 до 11.00 в приміщенні малого залу Дубенської міської ради  до 01 березня 2022 року.
  Відповідальними за організацію розгляду пропозицій призначено т.в.о.начальника  управління АБЗП Дубенської міської ради Волосюк Н.В., головного  архітектора управління  Охримюк  О.Г., начальника відділу кадастру та земельних  питань управління  Пігута О.В.
Усі звернення та пропозиції будуть розглянуті.