До уваги фізичних та юридичних осіб м.Дубно !

Враховуючи необхідність раціонального використання земель міста, керуючись ст.19  Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” та п. 42 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до  рішення міської ради від 11 жовтня 2024 року №4017 “Про надання дозволу на внесення змін у детальний план території в районі вулиць Запорізька-Підборці в м.Дубно Рівненської області” управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради замовило розробку зазначеної містобудівної документації ФОП Людмилі КАСЯНЧУК.
Пропозиції внесення змін приймаються до 25 жовтня 2024 року.

Відповідальними  за організацію розгляду  пропозицій призначено заступника начальника -начальника відділу  архітектури та містобудування  управління АМЖКГЗВ Дубенської міської ради  Наталію ВОЛОСЮК  та  заступника начальника відділу  архітектури та містобудування  управління АМЖКГЗВ Дубенської міської ради  Ольгу ОХРИМЮК.