Дорогі дубенчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та  920-річниці з дня першої писемної згадки про місто Дубно!
Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Усі досягнення, якими багате Дубно, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.
Дякую кожному з вас, шановні дубенчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток  міста та покращення добробуту його жителів.
Прийміть найщиріші привітання з нагоди нашого спільного свята - Дня міста. Нехай Божа ласка щодень супроводжує вас, додає невичерпної енергії та сили духу. Нехай доля пошле нашому древньому місту достаток, благополуччя, наповнить його вулиці радісним сміхом дітей, подарує щастя кожній дубенській родині!
З днем народження, Дубно!

Міський голова                       Василь АНТОНЮК