Новина


Дорогі наші захисники! Шановні дубенчани!

14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.
І це невипадково, адже як для українських козаків та воїнів Української Повстанської Армії Богородиця стала Покровителькою, так і сьогодні під її Покров стають новітні Герої України.
День захисників і захисниць України – це свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно багатої нації. Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь оборонців рідної землі.
Сьогодні ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних воїнів-Героїв, з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців - захисників Батьківщини, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги.
Висловлюю вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам. Особливі слова адресую військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам. Ваш внесок у справу захисту держави важко переоцінити.
У цей величний день у спільній молитві просімо Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала усіх наших захисників та подарувала Україні такий довгоочікуваний мир. А безсмертні подвиги Героїв України нехай додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети - розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою
Міський голова                        Василь АНТОНЮК