Дубенчани віддали останню шану земляку-герою

Сьогодні у Дубні на майдані Незалежності відбулося прощання з Героєм, який втратив життя у війні за Україну, штаб-сержантом Олегом Ковригою. При виконанні бойового завдання із захисту Батьківщини на Донеччині воїн отримав важку мінно-вибухову травму і помер в госпіталі.
Віддати останню шану мужньому земляку прийшли представники місцевої влади, Дубенського РТЦК та СП, військові побратими, небайдужа громадськість.
На головному майдані Дубна священники Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським відслужили поминальну молитву.
Далі шлях траурної процесії проліг у рідне село воїна Олега - Рачин. Там у храмі Свято-Казанської ікони Божої Матері було звершено чин похорону та поховання Героя.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь і шана Герою!