Новина


Комісія ТЕБ та НС вирішила продовжити карантин на території міста Дубно до 31 серпня

31 липня під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно, на якому було розглянуто питання «Про продовження карантину та запровадження протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню в місті Дубно гострої респіраторної хвороби COVID-19».
З метою запобігання поширенню на території міста Дубно гострої респіраторної хвороби COVID-19, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", Комісія вирішила продовжити карантин на території міста Дубно до 31 серпня 2020 року. 
Рішенням комісії визначено ряд робіт та їх виконавців для запобігання поширенню у місті гострої респіраторної хвороби COVID-19. З протоколом №35 можна ознайомитись за посиланням dubno-adm.gov.ua/covid-19.html.