На базі Дубенської міської станції юних техніків відбувся обласний семінар керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання

18 лютого 2020 року на базі Дубенської міської станції юних техніків відбувся семінар керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання закладів позашкільної освіти області на тему «Технологія інтеграції в освітньому процесі».
Участь у семінарі взяли адміністрація та методисти комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, представники управління освіти Дубенської міської ради, адміністрація та керівники творчих об’єднань  Дубенської міської станції юних техніків, керівники творчих об’єднань з початкового технічного моделювання закладів позашкільної освіти області.
Із вітальним словом до гостей звернулася Наталія Даневич, заступник  директора комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.
Директор Дубенської міської станції юних техніків Андрій Рамський презентував учасникам заходу історію створення СЮТ, здобутки  вихованців, перспективи розвитку,  ознайомив гостей з специфікою діяльності закладу позашкільної освіти науково-технічного профілю, матеріальною базою.
Учасники семінару узагальнили теоретичні знання та набули практичних навичок щодо організації та проведення інноваційних форм занять, отримали позитивні емоції, висловили вдячність господарям за підготовку та проведення методичного заходу.