На черговій сесії депутати розглянули майже дві сотні питань

8 жовтня відбулася шістнадцята сесія міської ради. Під час сесійного засідання було розглянуто 186 питань порядку денного.
На початку сесії депутати озвучили ряд запитів і звернень. Традиційно більшість з них стосувались благоустрою міста. Зокрема, йшлося про ремонти вулиць та будівель, облаштування тротуарів, встановлення сіті-лайтів на вулиці Грушевського тощо.
Також депутатами міської ради прийнято низку важливих звернень до вищого державного керівництва:
-  до Верховної Ради України про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-IX щодо надання права громадським організаціям передачі в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону;
- до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо  недопущення підвищення тарифів для населення;
- до  Генерального Прокурора України, народного депутата О.Аліксійчука щодо розслідування обставин трагічної загибелі Героя України В'ячеслава Чорновола;
- до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплат додаткової пенсії у 2021 році;
до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров'я.
Під час сесійного засідання міські обранці переглянули й обговорили концепцію реконструкції парку афганців та прийняли рішення про створення робочої групи з вивчення даного питання.
Депутати внесли зміни до бюджету Дубенської міської територіальної громади на 2021 рік та до низки міських програм, а також затвердили програму національно-патріотичного виховання у місті Дубно на 2021-2025 роки.
Окрім того, було розглянуто понад півтори сотні питань, що стосуються регулювання земельних відносин.