На сесії заслухано інформацію керівника Дубенської поліції щодо трагічних подій в кафе «Дуплет»

Під час сесійного засідання 15 січня міські обранці заслухали інформацію начальника Дубенського відділу поліції Юрія Семеренка щодо трагічних подій, які сталися у місті Дубно біля кафе “Дуплет” вночі 8 січня 2021 року.
Керівник поліції повідомив, що по даній події зареєстровано три кримінальних провадження - по ст.115 (умисне вбивство), ст.263 (незаконне поводження зі зброєю), ст.296 (хуліганство). Усі досудові справи знаходяться в слідчому управлінні Головного управління Національної поліції в Рівненській області. Проводиться досудове розслідування. Особа підозрюваного встановлена. Оперативним шляхом встановлюється місце її перебування.
Очільник поліції відповів на запитання міських обранців. Також депутати заслухали двох осіб, які  постраждали під час подій у “Дуплеті”.
За підсумками обговорення, вирішено заслухати начальника Дубенського відділу поліції Юрія Семеренка щодо даної справи через місяць на наступній сесії міської ради.