Надання послуг фахівцями Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості у 2022 році

Упродовж 2022 року у Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості в пошуках роботи перебувало 716 безробітних з Дубенської громади.
У період воєнного стану фахівці філії активно сприяли працевлаштуванню безробітних. Так, за сприянням служби зайнятості працевлаштовано 290 осіб, з них 196 безробітних за направлення СЗ, 47 безробітних працевлаштовано самостійно, 47 осіб працевлаштовано до надання статусу безробітного.
Укомплектовано вакансії для 97 роботодавців з міста Дубна. 7 осіб працевлаштовані з відшкодуванням єдиного внеску. Пріоритетними галузями працевлаштування є: переробна промисловість – 27,4%, торгівля 15,6%, освіта – 14,6%, сільське господарство – 12,8%, охорона здоров’я та надання соціальної допомоги – 7,2%, постачання електроенергії - 5,7%, транспорт – 4,6%  та інші галузі – 12,1%. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 8465 грн.
До робіт тимчасового характеру залучено 33 особи з міста Дубна. У громадських роботах взяли участь 5 осіб.
Профорієнтаційні послуги отримали у 2022 році 595 безробітних. 1338 профорієнтаційних послуг надано різним категоріям безробітних у формі індивідуальних консультацій, шляхом залучення до інформаційних семінарів та навчальних тренінгів, а також у режимі онлайн.
За сприянням служби зайнятості та з використаннях змішаних форм навчання навчалося 73 безробітних. Закінчили професійне навчання 69 осіб, з них 63 особи  працевлаштовані та зняті з обліку.
Станом на 1.01.2023 року перебувало на обліку 106 безробітних з міста. Рівень зареєстрованого безробіття склав по місту – 0,41% у відношенні до працездатного населення у працездатному віці.

Дубенська філія Рівненського обласного центру зайнятості