Нагороджено переможців онлайн-велозмагань DUBNO VELO RACE 2020

З 12 по 21 червня в місті Дубно проходили онлайн-велозмагання до Дня молоді DUBNO VELO RACE 2020.
В змаганнях взяли участь близько 20 спортсменів з Дубна, Ковеля, Рівного та Турійська. Формат змагань передбачав онлайн-велогонку 20 км, де учасники обирали день, маршрут і трасу самостійно. Фіксація велогонки відбувалась через GPS додатки у власних смартфонах.
Спортсмени змагались в категоріях: чоловіки, жінки та молоді до 20 років. Слід відзначити абсолютних переможців серед чоловіків - Орест Карп`юк з результатом 28 хв. 27 сек; серед жінок - Марина Капран з результатом 35 хв. 54 сек. Також в рамках DUBNO VELO RACE 2020 відбувся фотоконкурс «Моя велосім`я».
Переможці та призери онлайн-велозмагань були нагороджені грамотами, медалями та призами Дубенської міської ради. Нагородження відбулося 8 липня біля приміщення міської ради, яке здійснив міський голова Василь Антонюк.