Обговорення проектів договорів «Про співпрацю територіальних громад у формі спільного фінансування комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради»

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради  /офіційний сайт/повідомляє про початок обговорення проектів договорів «Про співпрацю територіальних громад у формі спільного фінансування комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради», яке триватиме до 10 лютого 2022 року між:
  • 1. Дубенською міською територіальною громадою й Вербською територіальною громадою - переглянути проект договору;
  • 2. Дубенською міською територіальною громадою й Мирогощанською територіальною громадою - переглянути проект договору;
  • 3. Дубенською міською територіальною громадою й Повчанською територіальною громадою - переглянути проект договору;
  • 4. Дубенською міською територіальною громадою й Смизькою селищною територіальною громадою - переглянути проект договору;
  • 5. Дубенською міською територіальною громадою й Тараканівською територіальною громадою - переглянути проект договору.
Контакти:
  • -Адреса: 35603, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Тараса Бульби, буд. 4