Офіційний візит делегації з Дубна до Рокишкіса

Днями делегація міста Дубно із офіційним візитом відвідала партнерське місто Рокишкіс (Литва), яке одним із перших простягнуло руку допомоги в складний час війни та передало Дубну 2 пожежних автомобілі, наповнених гуманітарною допомогою.
На запрошення муніципальної влади дубенська делегація долучилася до урочистих та святкових заходів з нагоди 523-го Дня народження міста Рокишкіс. До складу делегації увійшли: міський голова Василь Антонюк з дружиною, начальник управління економіки і власності, депутат міської ради Мирослава Піддубник та голова Спілки роботодавців Дубенщини Юрій Іващенко.
Очільник Дубна привітав керівництво та мешканців Рокишкіса з Днем міста, висловив литовцям слова вдячності від Дубенської громади та усіх українців за підтримку та допомогу, яку отримуємо від Литовської Республіки на різних рівнях. Мер міста Рокишкіс Рамунас Годеляускас висловив співпереживання та солідарність з українським народом у боротьбі з російським агресором і запевнив у подальшій підтримці нашого міста.
Знаковою подією візиту стало офіційне підписання Угоди про співпрацю між Рокишкським районом та містом Дубно. Для налагодження співпраці дубенську делегацію ознайомлено з роботою місцевих підприємств, установ освіти та культури, а також з історичною спадщиною стародавнього литовського міста. Також дубенчани зустрілись з українцями, які через війну були змушені залишити рідну країну і знайшли прихисток у Литві. Сторони домовились працювати в напрямку поглиблення партнерських відносин як під час війни, так і по її завершенню.