ОГОЛОШЕННЯ про формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», наказу відділу охорони здоров’я  Дубенської міської ради від 28 липня 2021 року № 13 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради та початок формування конкурсної комісії» відділ охорони здоров’я Дубенської  міської ради оголошує про початок формування комісії для проведення конкурсного відбору на заняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради (далі – конкурсна комісія).
До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:
•    представники органу управління;
•    представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
•    представники галузевої професійної спілки та громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по три кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
•    наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
•    накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
•    наявність конфлікту інтересів.
Під час виникнення у члена конкурсної комісії вищевказаних обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати відділу охорони здоров'я Дубенської міської ради письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно чинного законодавства.
 Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються разом з вищевказаною інформацією до управління охорони здоров'я Дубенської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення за адресою: 35600, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Грушевського, 103 (3 поверх, у робочі дні з 08:00 до 17:00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00). Телефон для довідок: 036 56 2 20 54.

наказ