Оголошення! Проводиться громадське обговорення пропозиції щодо співробітництва територіальних громад!

Відповідно до частини другої  ст. 6 Закону України “Про співробітництво територіальних громад” Дубенською міською радою проводиться громадське обговорення пропозиції Радивилівської міської ради  щодо організації співробітництва у сфері соціального захисту за формою делегування виконання окремих завдань, а саме власних та делегованих  повноважень із забезпечення права мешканців Радивилівської міської громади на отримання соціальних послуг психологічного консультування та інформування, які надаються Центром психосоціальної підтримки Дубенського міського центру соціальних служб.
Громадське обговорення розпочинається з 05 липня 2024 року та триватиме до 25 липня 2024 року включно.
Пропозиції та зауваження  приймаються на електронну адресу: rada@remove-this.dubno-adm.rv.ua або через відділ ЦНАП Дубенської міської ради.
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються та не розглядаються.