Новина


Покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Дубні керівництвом міста спільно з народним депутатом України Олександром Аліксійчуком здійснено покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які поринули у світ вічного спокою Небесною Сотнею, всіх, хто віддав і продовжує віддавати своє життя, боронячи рідну українську землю від ворога. У пам'ять про Героїв запалили скорботні лампадки.
Учасники заходу пригадали історичне підґрунтя цього важливого державного свята – дві доленосні революції народної непокори 2004 і 2013 років. Наголосили на великій ціні, яку доводиться платити українцям за право вільно жити в своїй країні, за європейське майбутнє України.
Також представники влади ознайомились з матеріалами тематичної фотовиставки “За Честь, за Гідність, за Свободу...” народної аматорської фотостудії “Іква” КЗ “Дубенський міський будинок культури” Дубенської міської ради. Світлини відображають революційні події на столичному Євромайдані та на майдані у Дубні, а також визначні віхи нашої сучасної історії. Фотовиставка діятиме біля міського будинку культури впродовж дня.