Розпочала роботу Дубенська міська рада восьмого демократичного скликання

27 листопада в залі засідань відбулись перша та позачергова друга сесія Дубенської міської ради восьмого демократичного скликання. Голова Дубенської міської територіальної виборчої комісії Дубенського району Рівненської області Галина Мороз проінформувала про результати виборів депутатів Дубенської міської ради та Дубенського міського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Новообрані депутати Дубенської міської ради склали присяги, отримали посвідчення та значок депутата.
Також голова виборчої комісії Галина Мороз офіційно представила обраного Дубенського міського голову Василя Антонюка, вручила Василю Михайловичу посвідчення міського голови та нагрудний знак.
З вітальним словом до новообраних депутатів та міського голови звернулись депутати Верховної Ради України Олександр Аліксійчук та Соломія Бобровська.
Розпочавши роботу, міські обранці визначились зі складом та керівниками постійних депутатських комісій, обрали двох заступників міського голови - ними стали Михайло Антонюк та Вікторія Дмитрієва, та керуючу справами, секретаря виконкому міської ради - цю посаду обійматиме Інна Гандзілевська. Також депутати затвердили склад виконавчого комітету Дубенської міської ради.