Новина


Шановні працівники харчової промисловості!

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!
Щодня Ви наполегливо і натхненно працюєте над покращенням якості, розширенням асортименту харчової продукції та виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування.
Харчова промисловість міста здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю зазначаємо, що в галузі є історія, є значні здобутки і є чудові перспективи подальшого розвитку.
Щиро дякую працівникам і ветеранам харчопрому за відданість професії, сумлінне ставлення до праці, вміння вкладати в свою справу всю майстерність і душу. Саме Ви уміло поєднуєте найновіші технології і передовий досвід з добрими українськими традиціями. Завданням органів місцевого самоврядування вважаю надання всебічної підтримки розвитку вашого бізнесу.
З нагоди свята висловлюю щиру подяку за щоденну самовіддану працю, за внесок у розвиток галузі харчової промисловості нашого міста! Нехай кожен день приносить вам нові здобутки та досягнення, життя буде щасливим і радісним, родинне тепло й затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.
З повагою
Міський голова                        Василь АНТОНЮК