Щодо пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті окремих категорій громадян

З метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно вирішила встановити з 27 січня 2022 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення на території міста Дубно гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, протокол №3 від 26 січня 2022 року.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради № 476 від 5 листопада 2021 року, зі змінами відповідно до рішення виконавчого комітету №36 від 27 січня 2022 року, на час дії встановленого на території області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 рекомендовано перевізникам міста здійснювати перевезення:
1) За тарифом 3,00 грн. з пасажира за разове перевезення:
      - учнів загальноосвітніх навчальних закладів – у навчальні дні року за наявності учнівського квитка (в інший період – за базовим тарифом).
2) Безкоштовно без часових обмежень:
учасників бойових дій;
осіб з інвалідністю І групи та їх супроводжуючих (не більше однієї особи).
Перевезення пасажирів інших категорій здійснюватиметься за базовим тарифом.