У Дубенській міській раді відбудеться семінар щодо підготовки підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо-зимовий період

У рамках інформаційної кампанії “Україна працює” управлінням Держпраці у Рівненській області з метою здійснення превентивних заходів буде проведено семінар “Підготовка підприємств, установ, організацій критичної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років” за участю представників управління житлово-комунального господарства, голів ОСББ та осіб, відповідальних за електро- та теплотехнічне обладнання закладів освіти та охорони здоров'я.
Семінар відбудеться 17 серпня 2022 року об 11.00 за адресою: м. Дубно, вул. Замкова, 4, (малий зал засідань Дубенської міської ради, 1 поверх).
Запрошуємо голів ОСББ, відповідальних за електро- та теплотехнічне обладнання закладів освіти та охорони здоров'я взяти участь у семінарі.