У Дубні розпочато видачу будівельної документації через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва

Одними з перших в Рівненській області управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради розпочало роботу з видачі “Будівельних паспортів забудови земельних ділянок” та “Листів про те, що Містобудівні умови та обмеження не надаються”, в  Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.
Надання даних адміністративних послуг в електронному вигляді,  регламентується Законом України № 199-ІХ  від 17.10.2019  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва”.
Із залученням даної електронної системи в подальшому також планується видача  Містобудівних умов та обмежень.