У Дубні стартувала вакцинація проти COVID-19

Сьогодні, 3 березня, у місті Дубно розпочався І етап вакцинальної кампанії проти COVID-19. На базі закладу КНП «ЦПМСД» Дубенської міської ради створено мобільну бригаду з COVID-вакцинації.
В перший день вакцинації щеплення зробили 30 медичним працівникам. Серед перших провакцинованих - в. о. директора КНП «Міська лікарня» Володимир Крохмаль, директор КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради Ростислав Андрощук, медики мобільної бригади та інші працівники закладів охорони здоров‘я.
Вакцинація проводиться безкоштовно вакциною Oxford/AstraZeneca(Covishield) мобільною бригадою лікарів, які пройшли відповідне навчання.
Завдяки внесенню змін до Дорожньої карти вакцинації, рекомендується залучати до щеплень публічних та громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби та на підтримку комунікаційної кампанії.
Закликаємо громадян свідомо поставитись до збереження здоров’я і життя власного та своїх рідних! Подолаємо COVID-19 разом!
(фото ІА “ТЕЗА.ТВ”)