У Дубні відбулись зональні змагання з футболу серед збірних команд територіальних громад

27 листопада 2021 року у м. Дубно на стадіоні “Спартак” відбулися зональні змагання розіграшу Кубка “ВФСТ “Колос” у Рівненській області з футболу серед збірних команд територіальних громад. У змаганнях взяли участь команди Вербської, Радивилівської, Привільненської, Мирогощанської, Млинівської та Дубенської громад.
З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Василь Антонюк. Серед присутніх також були голова “ВФСТ “Колос” Анатолій Соляр, секретар ради Віктор Недашковський, начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Кобилянська.
 У підсумку ігор до фінальної частини розіграшу Кубка увійшли команди Млинівської та Радивилівської громад. Команда-переможець та команди-призери нагороджені кубком та дипломами.