У Дубні вшанували пам'ять жертв Голокосту

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна разом з усім світом вшановує пам'ять тих, хто пройшов через пекло тотального знищення.
Історія нашого міста Дубна теж тісно пов'язана з життям єврейської громади та Голокостом. До Другої світової війни євреї у Дубні становили одну з найбільших частин населення. З початком війни у місті було утворено гетто, більше 18-ти тисяч євреїв були розстріляні нацистами.
Традиційно у цей пам'ятний і скорботний день керівництво міста, представники культурної галузі та громадськості міста на чолі з міський головою Василем Антонюком вшановували пам'ять загиблих людей, поклали квіти та запалили лампадки на місцях масових розстрілів громадян єврейської національності нацистськими окупантами на території міста Дубно.
Окрім того, як і щороку, відповідальні працівники за дорученням міського голови відвідали на дому й вручили продуктові пакети дубенчанам, які мають статус жертв Голокосту.
Тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту пройшли у бібліотечних закладах міста.