Новина


Ветеранські простори

Міністерство у справах ветеранів України з метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності , членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, наказом від 05 червня 2024 року № 168 затвердило Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів.
Відповідно до розділу IV Методичних рекомендацій згідно з інформацією про діяльність ветеранського простору, наданою до Мінветеранів за власною ініціативою суб’єкта господарювання, який забезпечує діяльність такого закладу (далі суб’єкт господарювання), Мінветеранів веде перелік ветеранських просторів, який розміщується на офіційному вебсайті Мінветеранів (далі – Перелік).
З метою спрощення надання суб’єктами господарювання інформації про діяльність ветеранського простору для включення закладу до переліку Мінветеранів розроблено форму, розміщено за посиланням: http://surl.li/caxhxm.
Також, Мінветеранів з метою надання інформації, консультаційно-методичної допомоги суб’єктам господарювання, які мають ініціативу створити ветеранський простір, за посиланням http://surl.li/gcegrl розміщено відповідну форму збору інформації.
Додатково інформуємо, що Мінветеранів стосовно ветеранських просторів, включених до Переліку, здійснює заходи щодо:
розповсюдження інформації про їх діяльність;
визначення потреб таких закладів, для сприяння у їх забезпеченні, у тому числі за підтримки міжнародних партнерів;
підвищення ефективності та якості роботи, у тому числі шляхом направлення суб’єктам господарювання, які забезпечують  їх діяльність, інформаційно-аналітичних та методичних матеріалів.
За результатами заповнення форм відповідно до Методичних рекомендацій суб’єктам господарювання необхідно направити повідомлення на електронну адресу: control@remove-this.mva.gov.ua (у копії на електронну адресу: a.pylypak@remove-this.mva.gov.ua).