Новина


Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

4 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. Перед початком розгляду порядку денного присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляка, учасника російсько-української війни Романа Кубишкіна, який війдійшов у вічність після довготривалої боротьби за життя внаслідок отримання надважкого поранення на Сході України.
У ході роботи виконкомом прийнято низку важливих для життєдіяльності громади рішень. 
Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання про роботу управління архітектури, будівництва та земельних питань з суб'єктами підприємницької діяльності щодо розміщення рекламоносіїв на території міста Дубна. Міський голова Василь Антонюк звернув увагу на неналежний стан розташування окремих засобів зовнішньої реклами у нашому місті і доручив начальнику управління архітектури, будівництва та земельних питань Вадиму Двигаю провести відповідну роботу з впорядкування розмішення рекламоносіїв.
 Також важливу увагу виконком приділив підготовці підприємств, установ і організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. З даного питання доповіли керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради згідно напрямків роботи та відповідних галузей життєдіяльності міста.
Взято до відома інформацію про стан пожежної безпеки та підготовки підприємств, установ, організацій міста до пожежонебезпечного літнього періоду 2021 року.
Виконком затвердив Положення про надання одноразової грошової допомоги жителям м.Дубно, які укладуть первинний контракт зі Збройними Силами України на 2021 рік, та Положення про порядок встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території м.Дубно, а також схвалив міську цільову соціальну програму “Протидії захворюванню на туберкульоз на 2021-2023 роки”. 
Окрім того, прийнято ряд рішень з економічних, соціальних, житлово-комунальних питань та питань захисту прав дітей.