Новина

Вітаємо дубенчан - учасників Чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон»!

З 4 по 7 липня в Чехії на національному олімпійському центрі водних видів спорту Labe Arena (містечко Рачіце) проходив Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон», у якому взяли участь 16 європейських команд.
На цих змаганнях у складі збірної команди України місто Дубно представляли досвідчені спортсмени Віктор Недашковський, Богдан Кучмей, Володимир Сидорчук та юні веслувальники Олександра Лахита, Артем Ковальчук, Дмитро Шевчук, Максим Федорук.
Дубенчани стали переможцями, срібними та бронзовими призерами на різних дистанціях чемпіонату Європи.
За результатами чемпіонату Європи збірній України вдалося виграти медальний залік, а саме: 29 золотих, 27 срібних, 7 бронзових нагород та таким чином завоювати «Кубок Європейських націй» з веслування на човнах «Дракон». Цей кубок отримує найкраща команда за підсумками виступів на чемпіонаті Європи, який проходить раз у два роки. Слід зазначити, що у 2016 році українські веслувальники також здобували цей кубок.
Вітаємо усю команду з неймовірним успіхом!