Новина


Вітання міського голови Василя Антонюка з Днем міста

Шановні дубенчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 921-ої річниці з дня першої писемної згадки про місто Дубно!
Це особливий день, бо День рідного міста - це свято єднання. Він об’єднує всіх, кому дороге Дубно, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. У такий день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини.
У житті Дубна є багато яскравих сторінок, з ним пов’язані імена відомих діячів, вчених, митців, письменників, спортсменів, лікарів.
Усі досягнення, якими багате місто й наша громада, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів, дорогі дубенчани!
Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваша творча уява, натхнення, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання нашого міста і всієї України.
У цей непростий для нашої держави час, коли ми триває неоголошена війна на сході країни й боротьба з пандемією коронавірусу, нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.
Дорогі дубенчани!
Від імені депутатів, виконавчого комітету, від імені всіх працівників міської ради та від себе особисто вітаю з Днем міста і бажаю злагоди, добробуту і процвітання, здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя кожній родині! Бережімо свій дім, свою маленьку Батьківщину.
З днем міста, Дубно!