Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»: у Дубні долучилися до еко-ініціативи

Вже стало доброю традицією у третю суботу вересня проводити заходи до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», участь у якому бере вже понад 190 країн світу. Цього року Всесвітній день прибирання відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».
Як і щороку до світової еко-ініціативи долучились і працівники Дубенської міської ради та її структурних підрозділів, які спільно зі студентами Дубенського вищого художнього професійно-технічного училища провели прибирання зони відпочинку "Кар'єри" і доріжки від зони відпочинку "Кар'єри" до вул. Морозенка.
Чудово, коли люди прагнуть бути більш екологічно свідомими та мати чисте довкілля! Разом з тим, слід розуміти, що прагнення до порядку, охайності та організованості – це не лише данина окремій даті у календарі, а щоденна та повсякчасна робота кожного! Закликаємо дубенчан не бути еко пасивними, бо турбота про довкілля – це турбота про самого себе!