Новина


З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події сучасної історії України - Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.
Від початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії йшли на сході, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоювані на Майданах, саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою.
У лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, які чітко задекларували Майдани.
Стійкість та самовідданість наших воїнів у нинішньому протистоянні російському агресору у великій мірі – наслідок обох українських революцій.
Пам’ятаємо та низько вклоняємось Героям Небесної Сотні і всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.
Віримо, «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».
Слава Україні! Героям слава!

Міський голова                         Василь АНТОНЮК