З рідними полеглих Героїв обговорено облаштування Алеї слави

Сьогодні міський голова Василь Антонюк вчергове зустрівся з представниками родин загиблих воїнів-дубенчан, які віддали життя у війні за територіальну цілісність і незалежність України.
На зустрічі за участю заступника міського голови Миколи Ткачука та відповідальних працівників міської ради було обговорено облаштування та здійснення благоустрою Алеї слави на кладовищі по вулиці Семидубській, де поховані полеглі Герої.
Рідним загиблих були запропоновані варіанти надгробків на місця поховань воїнів, придбання та встановлення яких буде профінансовано за кошти міського бюджету в рамках відповідної програми.
Також обговорено можливість підведення мереж водопостачання до кладовища, посилення правоохоронцями охорони громадського порядку біля Алеї слави, обмеження заїзду транспорту на територію кладовища тощо.