Заклади загальної середньої освіти міста Дубна долучилися до проєкту «Вільні читають українською!»

Проєкт «Вільні читають українською!» має на меті створити мобільні бібліотечні куточки та сформувати книжкові полички в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях.
Ініціатива спрямована на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, на підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.
Учні ЗЗСО зібрали 400 примірників дитячих та юнацьких книг, 200 з яких вчора, 20 травня, було відправлено в місто Херсон. Наразі збір книг українською мовою продовжується, тому усі бажаючі можуть долучитися до реалізації даного проєкту. Контактна особа: Олена Олійник, тел.0979978564.