Засідання круглого столу щодо можливостей підтримки підприємств в умовах воєнного стану

25 листопада в Дубенській міській раді відбулося засідання круглого столу щодо можливостей підтримки підприємств в умовах воєнного стану.
У засіданні взяли участь посадовці міської ради, керівники комунальних підприємств,  представники Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, АТ «Ощадбанк», місцеві підприємці.
В рамках зустрічі обговорено низку актуальних питань та новацій непростого сьогодення. Так, важливу увагу приділено вивченню можливості залучення безробітних до суспільно корисних робіт, зокрема у приватних та комунальних підприємствах міста.
Також йшлося про особливості формування трудових відносин на період дії воєнного стану, створення нових робочих місць, компенсації роботодавцям частини витрат за працевлаштування деяких категорій безробітних, надання грантів та кредитів на розвиток бізнесу тощо.
Окрім того, обговорено роботу підприємств та установ банківської сфери в умовах обмеження енергопостачання.